O nas

VideoVideo Szanowni Klienci,
Jesteśmy specjalistyczną okulistyczną kliniką laserową, która zajmuje się problematyką korekcji wzroku, umożliwiając życie bez okularów i soczewek kontaktowych. Zabiegi przeprowadzane są za pomocą lasera excimerowego i femtosekundowego. Dysponujemy najnowszej generacji technologią, ponad 20-letnim doświadczeniem oraz posiadamy profesorski zespół mikrochirurgów na czele z doktorem nauk Uniwersytetu Karola w Pradze, prof. MUDr. Tomášem Juhásem, DrSc., i MUDr. Tomášem Juhásem ml. PhD..

Problematyką korekcji wzroku zajmujemy się już od ponad 20 lat, a członkowie naszego zespołu sami poddali się takim zabiegom. Przeprowadzamy ponad 2600 udanych zabiegów ReLEx SMILE® PRO rocznie, dzięki czemu możemy poszczycić się jednymi z najbardziej doświadczonych chirurgów w Europie i Azji Środkowej.

„ReLEx SMILE® PRO jest bezbolesną oraz obecnie najbardziej precyzyjną metodą laserowej korekcji wzroku.“

Dziękujemy Państwu za powierzone nam zaufanie.

Dlaczego ReLEx SMILE?

TECHNOLOGIA

ReLEx SMILE wykorzystuje najnowocześniejszy laser femtosekundowy VisuMax 500, który w bezpieczny sposób usuwa wadę wzroku. Zabieg przebiega bez jakiegokolwiek naruszenia warstw powierzchniowych rogówki.

NISKIE RYZYKO

Gwarantujemy w znaczącym stopniu zminimalizowane występowanie komplikacji pozabiegowych, które w przypadku zastosowania innych metod zabiegowych wiążą się z naruszeniem powierzchni rogówki.

REGENERACJA

Po operacji wzrok stabilizuje się po kilku godzinach, przy czym ryzyko pojawienia się łzawienia lub zespołu suchego oka jest naprawdę niskie. Zaletą metody ReLEx Smile 3D jest również brak nieprzyjemnego zapachu spalonej tkanki rogówki.